Oğuşlar Eurorepar Car Service – Her Marka Araca Servis Hizmeti

 

Eurorepar KALİTE

EUROREPAR ürün şeflerimiz ve onlarla birlikte çalışan kalite ve teknik uzmanları ve aynı şekilde kalite konusundaki uzmanlıkları ve birinci montaj mühendislerinin deneyimleriyle Stellantis satın alma sorumluları her markadan parçaların satış sonrası bilgileriyle her biri birer referans olan tedarikçiler (üretim süreçlerinin irdelenmesi, tedarikçilerin ISO TS sertifikalarının talep edilmesi) tarafından seçilmiş ve onaylanmış parçalar.

Eurorepar GÜVENİLİRLİK

Parçalarımızın tümü yürürlükte olan yasa ve kararnamelere uygundur. Tüm parçalarımız, 2 yıllık garantiye sahiptir* (*) Abarth, Alfa Romeo, Chrysler, Citroën, Dodge, DS, Eurorepar Car Service, Fiat, Fiat Pro, Jeep, Lancia, Opel, Peugeot, Ram, Vauxhall ağları için 2 yıllık garanti, yedek parça ve işçiliği de kapsamaktadır.

Eurorepar DİNAMİZM

Pazar eğilim ve ihtiyaçlarına göre, her markadan araç onarımcılarının gereksinimlerine uygun, sürekli olarak uyarlamalar yapmamız nedeniyle ürün serimiz dinamik bir yapıya sahiptir:
• Tüm markalara ait araç parklarının daha iyi
kapsanması için referansların genişletilmesi
• Ticari potansiyeli yüksek yeni ürünlerin lansmanı

Eurorepar REKABETÇİ FİYATLAR

EUROREPAR parçalarımızın uygun ve rekabetçi fiyatlandırılmaları, müşterilerinize en avantajlı teklifleri sunma olanağı sağlamaktadır.

 

Servis arayanları kaliteli bir hizmet ile buluşturmaktan mutluluk duyan grubumuz 1978 yılında kuruldu. Oğuşlar uzman ekibi ve profesyonel hizmet anlayışı ile kısa süre içinde kendi bölgesinde ve sektöründe öncü oldu.

 

Şimdi en uygun fiyatlarla aracınıza bakım yaptırmak için whatsapp destek hattımıza yazın