Hakkımızda

The perfect choice for your next project

Oğuşlar, Size Doğru ÇözümKaliteli HizmetGüven Sunar

Müşterilerimiz yaptıkları maddi yatırım karşılğın da her zaman beklediklerinden fazlasını bulacaktırlar. Yaratıcılık, doğruluk, güvenilirlik, açıklık, müşteri ve halk ile seviyeli ilişkiler: Tüm bunlar şirket olarak Oğuşlar’ın önem verdiği ve vermeyi sürdüreceği temel değerlerdir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize daima en güvenilir, en kaliteli hizmet sunmak.

VIZYONUMUZ

Oğuşlar olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde 'lider grup' konumuna erişmektir.

Hangi sektörde olursak olalım kimsenin yapamadığını yapmak, ufkumuzu geniş tutmak ve bu değerler tüm grup şirketlerinde alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

NEDEN BİZ?

İşimizi tutkuyla yaptığımız için sektörümüzde lider çalışmalara imza atıyoruz. Hizmet verdiğimiz şirketlere ve aracı olduğumuz çalışanlara tutkumuzla ilham veriyoruz ve liderlik yolunda onları cesaretlendiriyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörlerdeki yenilikleri ve insan kaynakları dünyasındaki gelişmeleri sürekli takip ediyor, iş yaklaşımımızı bunlara uygun şekilde tazeliyoruz. Ekibimizin girişimci ruhu sayesinde değişimi doğru yönetiyoruz.

0
+
Mutlu Müşteriler
0
Sektördeki Yıllar
0
Kazanılmış Ödüller
0
Çözüm Ortağı

Bizi Tanıyın

1975 yılında kurulan Oğuşlar Grubu, başarılı geçmişiyle Sektöründe önde gelen grupları arasında yer almakta ve Türkiye’de iyi bir oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Meet Our Team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit massa enim. Nullam id varius nunc.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus blandit massa enim. Nullam id varius nunc. Vivamus bibendum magna ex, et faucibus lacus venenatis eget

About Our Clients

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit massa enim. Nullam id varius nunc.